Adresář
 

ams-OSRAM
 

INTEL
 

NVIDIA
 

PANASONIC
 

ČEZ a.s.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

TME Czech Republic s.r.o.
 

Lenovo
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

Siemens

19.07.2024 0:07:16
bloky
maketa
HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Online akce
Zajímavá videa
Různé

WF-1000XM5
 
Sony představuje skutečně bezdrátová slu
Canon EOS R5 C
 
Canon představuje první plnoformátovou k
WF-1000XM4
 
Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová sk
LUMIX S 85mm
 
Panasonic představuje nový Full Frame ob
Sony Alpha 7C
 
Společnost Sony představuje fotoaparát A
SRS-LSR200
 
S novým bezdrátovým příručním televizním
Sony Xperia L4
 
Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozš
RX0 II
 
Společnost Sony představuje špičkový a m
α6400
 
Sony představuje novou generaci bezzrcad
WIHA-SB24670
 
Vícefunkční LED svítilna značky WIHA

Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM4
Společnost Sony představuje WF-1000XM4 – nejnovější skutečně bezdrátový model kritiky oceňované řady sluchátek 1000X. Sluchátka WF-1000XM4 posouvají špičkové potlačení okolního hluku[2] a kvalitu zvuku na novou úroveň. Jsou vyrobena tak, aby vyhovovala každému uchu, a nabízejí individuální zážitek, který se přizpůsobí každé situaci.
  • Vylepšené digitální potlačení okolního hluku s integrovaným procesorem V1
  • Skutečně bezdrátová sluchátka nyní podporují technologii High-Resolution Audio Wireless pro ještě lepší zážitek z poslechu.
  • Špičková kvalita hovoru a chytrý způsob poslechu například díky funkci Speak-to-Chat
  • Vychutnejte si působivou 8hodinovou výdrž baterie[1]  s aktivovaným potlačením hluku

Ještě čistější zvuk, ještě méně hluku

Model WF-1000XM4 poskytuje špičkové potlačení okolního hluku, které je nyní ještě zdokonaleno. Nově navržený integrovaný procesor V1 zajišťuje ještě lepší potlačení okolního hluku. Integrovaný procesor V1, speciálně vyvinutý společností Sony, je postaven na výkonu již dříve uznávaného čipu QN1e společnosti Sony pro odstranění okolního hluku a jde ještě dál. Vylepšený výkon potlačení okolního hluku a technologie Bluetooth® „System on Chip“ přináší nejvyšší úroveň potlačení okolního hluku v rámci odvětví, a přitom spotřebovává méně energie než jeho předchůdce.

Model WF-1000XM4 je vybaven vysoce výkonnými mikrofony se dvěma snímači ruchu pro vynikající potlačení hluku. Díky dvěma mikrofonům se snímačem hluku na každém uchu – jedním směřujícím dopředu a druhým dozadu – jsou sluchátka schopna monitorovat okolní hluk a s vysokou přesností jej odstraňovat.

Nově navržená 6mm jednotka reproduktoru s o 20 % větším magnetem také přispívá ke zdokonalenému odstranění ruchu sluchátek WF-1000XM4. Zvětšení velikosti magnetu a membrány s vysokou poddajností poskytuje lepší výkon při nízkých frekvencích a zlepšuje odstranění ruchu generováním vysoce přesného rušení o nízkých frekvencích.

Díky nově vyvinutým koncovkám s izolací hluku se sluchátka WF-1000XM4 dokážou lépe přizpůsobit. Nové koncovky sluchátek jsou vyrobeny z jedinečného polyuretanového pěnového materiálu, který je měkký a pružný, což maximalizuje kontaktní plochu mezi koncovkou a zvukovodem. Tím se eliminují mezery. Koncovky izolují zvuk a snižují hluk, a také poskytují lepší přilnavost ke zvukovodu, takže sluchátka lépe drží.

I ve větrných dnech se můžete zcela soustředit na poslech. Režim automatického odstranění hluku, při nastavení v aplikaci, detekuje zvuk větru a automaticky jej potlačí.

Výjimečná kvalita zvuku

Model WF-1000XM4 nyní podporuje bezdrátový přenos zvuku ve vysokém rozlišení[3], a to díky technologii LDAC, kterou společnost Sony používá pro kódování zvuku. LDAC přenáší přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné audio Bluetooth®, což vám umožní vychutnat si obsah High-Resolution Audio ve výjimečné kvalitě, která se maximálně blíží kvalitě připojení pomocí kabelu. Díky speciálně navrženým 6 mm reproduktorům, které poskytují dynamický zvuk i přes své malé rozměry, a membráně s vysokou poddajností reprodukují sluchátka bohatý zvuk v oblasti basového pásma. Integrovaný procesor V1 také zvyšuje kvalitu zvuku, omezuje zkreslení a umožňuje zpracování kodeku LDAC a DSEE Extreme™.

Technologie DSEE Extreme™[4]  (Digital Sound Enhancement Engine) pomocí technologie Edge-AI zvyšuje rozlišení komprimovaných digitálních hudebních souborů v reálném čase. Dynamicky rozpoznává nástroje, hudební žánry a jednotlivé prvky každé skladby, jako jsou vokály nebo mezihry, a obnovuje zvuk vysokých frekvencí ztracený při kompresi, čímž zajišťuje bohatší a plnohodnotnější poslech.

Ještě chytřejší zážitek z poslechu

Inovace v podobě funkce Speak-to-Chat se dočkala širokého ohlasu, když byla poprvé představena u modelu s hlavovým mostem, sluchátek WH-1000XM4. Funkce je nyní dostupná také u modelu WF-1000XM4 a umožní vám vést krátkou konverzaci, aniž byste si museli sluchátka vyndat[5]. Jakmile s někým začnete mluvit, zastaví funkce Speak-to-Chat automaticky hudbu a umožní okolnímu zvuku pronikat sluchátky, abyste mohli konverzovat. To se hodí, pokud si chcete sluchátka nechat v uších nebo máte zrovna plné ruce. Jakmile konverzaci ukončíte, začne se opět automaticky přehrávat hudba[6]. Funkce Speak-to-Chat rozpozná váš hlas a zareaguje na něj. Je založena na technologii Precise Voice Pickup Technology, která kombinuje čtyři mikrofony a senzory s pokročilým zpracováním signálu.

U modelu WF-1000XM4 je k dispozici režim „Quick Attention“, který vám umožní poslechnout si oznámení nebo něco krátce říct. Jednoduše přiložte prst na levé sluchátko, tím okamžitě ztlumíte hlasitost a můžete poslouchat okolní zvuky.

Sluchátka WF-1000XM4 jsou dále vybavena chytrou funkcí Adaptive Sound Control, která vytuší, kde se nacházíte a co právě děláte – například, že cestujete, jdete nebo čekáte – poté přizpůsobí nastavení pro okolní zvuk pro ideální zážitek z poslechu. Můžete si zvolit, aby se funkce Adaptive Sound Control naučila rozpoznávat místa, která často navštěvujete, například kancelář, posilovnu nebo oblíbenou kavárnu, a vytvořila zvuk, který je na míru šitý dané situaci.

Sluchátka přicházejí s funkcí okamžitého zastavení a přehrávání, čímž umocní váš zážitek z poslechu. Jednoduše vytáhněte sluchátka z uší a hudba se zastaví díky senzoru přiblížení, který detekuje, zda máte v uších jedno nebo obě sluchátka. Jednoduše je vložte zpět do ucha a hudba začne znovu hrát.

Vychutnejte si špičkovou kvalitu hovoru

Se sluchátky WF-1000XM4 je hands-free volání ještě lepší díky technologii Precise Voice Pickup. Kombinace technologie přesného snímání hlasu Precise Voice Pickup s mikrofony a bone-conduction sensorem, který přesně monitoruje vaši řeč, umožňuje modelu WF-1000XM4 snímat jasně a přesně hlas během hands-free hovorů. Směrové mikrofony jsou kalibrovány tak, aby snímaly pouze zvuky z vašich úst. Díky zdokonalenému poměru signálu k šumu zachytí každičké slovo, a to dokonce, i když je ve vašem okolí velký hluk. Nově vyvinutý bone conduction sensor zachycuje pouze vibrace vašeho hlasu – neregistruje okolní zvuky. Tím, že se systém sluchátek soustředí pouze na vaši řeč, umožňuje ještě čistější přenos hlasu během telefonátů. Funkce odstranění okolního hluku ještě více zdokonaluje telefonování s WF-1000XM4, protože zajistí, abyste slyšeli osobu, s níž telefonujete, jasněji, a to i když je ve vašem okolí hodně hluku.

Ještě lépe padnou

Od představení prvních sluchátek do uší v roce 1982 (MDR-E252) provedla společnost Sony analýzu obrovského množství dat z celého světa týkajících se tvaru ucha. Sluchátka WF-1000XM4 jsou výsledkem tohoto výzkumu a kombinují tvar, který sedí v ušní dutině, s nejnovějším ergonomickým povrchem, jenž zajistí, aby sluchátka dobře držela.

Pomocí aplikace Sony | Headphones Connect si nyní můžete vybrat tu pravou velikost pěnových koncovek pro vaše uši. Aplikace provede několik snadných měření a pomůže stanovit ideální velikost koncovek Noise Isolation Earbud Tips[7]. Tím se zajistí maximální kvalita zvuku a minimalizuje se hluk z okolí. Nyní si můžete užívat maximální komfort a skvělý zvuk.

Sluchátka WF-1000XM4 byla navržena tak, aby byla menší a lehčí, ale bez kompromisů. Sluchátka byla přepracována tak, aby byla o 10 % menší než předchozí generace, aniž by došlo ke kompromisu v kvalitě zvuku nebo výdrži baterie. Jsou lehká, a díky tomu představují dokonalého společníka pro dlouhé dny v pohybu. Také nabíjecí pouzdro je o 40 % menší.

Lepší Bluetooth pro nepřerušované sledování

Sluchátka WF-1000XM4 jsou ideální pro sledování televizních pořadů, filmů a dalších. Pokročilé bezdrátové připojení synchronizuje přesně to, co vidíte na obrazovce, s tím, co slyšíte ve sluchátkách, a zajišťuje tak příjemnější sledování s nízkou latencí.

Díky optimalizaci přenosového algoritmu s integrovaným procesorem V1 je spojení stabilnější a méně náchylné k výpadkům zvuku, a to i v prostředí, kde dochází k rušení. Sluchátka WF-1000XM4 tak přinášejí čistější a stabilnější připojení přes Bluetooth®.

Užívejte si působivou výdrž baterie a opravdové bezdrátové nabíjení

Se sluchátky WF-1000XM4 si vychutnáte poslech po celý den. Sluchátka vydrží hrát plných 8 hodin poslechu a dalších 16 hodin získáte díky nabíjení z pouzdra. To znamená, že pokaždé, když odcházíte z domova, máte sluchátka nabitá na celých 24 hodin. Spěcháte? Pětiminutové rychlé dobíjení vám poskytne dostatek energie na 60 minut přehrávání a aplikace Sony | Headphones Connect vás upozorní, klesne-li nabití pouzdra pod 30 %.

Sluchátka WF-1000XM4 nepotřebují díky snadnému bezdrátovému nabíjení s technologií Qi[8]  žádné kabely. Dokonce pro jejich dobíjení můžete používat Qi technologii svého chytrého telefonu, například nejnovějšího modelu Xperia s funkcí sdílení baterie[9], díky níž můžete dobít pouzdro a následně sluchátka.

Odolnost proti vodě

Sluchátka WF-1000XM4 splňují standard odolnosti proti vodě IPX4[10], proto vás nezastaví postříkání vodou ani pot – a vy můžete zůstat v pohybu v rytmu hudby. Ať už běžíte v dešti na autobus, nebo sedíte v útulné kanceláři, tato sluchátka vás podrží.

Snadné spárování & funkce hlasového asistenta

Pomoc bez dotyku – stačí pouze vyslovit pokyn „Hey Google“ nebo „Alexa“[11], jimiž aktivujete hlasový asistent, kterému dáváte přednost. Užijte si zábavu, spojte se s přáteli, získejte informace, poslouchejte hudbu a oznámení, nastavujte připomenutí a další.

Sluchátka WF-1000XM4 podporují novou šikovnou funkci Googlu Fast Pair. Jediným poklepáním se sluchátka WF-1000XM4 dokážou rychle a bez námahy připojit přes Bluetooth k zařízení s OS Android. Funkce Fast Pair od Googlu vám umožní snadno sluchátka nalézt a také vám oznámí, když necháte zapnutou baterii, a jak dlouho vám baterie ještě vydrží. Sluchátka podporují také funkci Microsoft Swift Pair, která vám usnadní připojení k zařízením s Windows 10.

Sluchátka WF-1000XM4 přinášejí intuitivní nastavení pomocí dotykového ovládání, aby bylo možné snadno a rychle ovládat poslech. Dotykovým ovládáním můžete aktivovat funkce potlačení okolního hluku, Ambient Sound, režim Quick Attention nebo snadno přeskakovat skladby, zastavit nebo spustit přehrávání skladeb.

Lepší pro životní prostředí

Obal WF-1000XM4 neobsahuje plasty a byl navržen podle zásad nízké toxicity a vychází z filozofie „vyrábět tak, aby bylo možné recyklovat“, která podporuje zodpovědnost vůči společnosti. Aby bylo možné vyprodukovat méně odpadu, je 99 % papíru použitého na obal (kromě etiket) vyrobeno z recyklovaných a udržitelných materiálů vyvinutých speciálně pro společnost Sony.

Nechte se pohltit zvukem

360 Reality Audio, nový podmanivý zážitek, si můžete vychutnat pomocí sluchátek WF-1000XM4 v kombinaci s chytrými telefony Android™ / iPhone, které mají nainstalovanou streamovací aplikaci, jež tuto technologii podporuje[12]. Zvukový zážitek 360 Reality Audio vás obklopí hudbou, jako byste se ocitli přímo před svým oblíbeným umělcem. Posluchači si mohou vychutnat na míru šité zvukové pole, které je pohltí, a je dokonale optimalizované pro každého jednotlivého uživatele sluchátek WF-1000XM4 v kombinaci s aplikací Sony | Headphones Connect[13].

Součástí balení jsou tři různé velikosti koncovek Noise Isolation Earbud Tips, stejně jako nabíjecí kabel USB-C.

Cena a dostupnost

Sluchátka WF-1000XM4 budou v prodeji v černé a krémově-stříbrné variantě a jejich cena se bude 7499 Kč. V prodeji budou od června 2021.

Specifikace produktu naleznete na: https://www.sony.cz/electronics/truly-wireless/wf-1000xm4

Další informace a novinky od Sony naleznete na: http://presscentre.sony.eu/


Poznámky:

[1] 8 hodin (sluchátka) + 16 hodin (nabíjecí pouzdro), celkem 24 hodin při použití funkce Noise Cancelling a připojení Bluetooth®. 12 h (sluchátka) + 24 h (nabíjecí pouzdro), celkem 36 h při použití připojení Bluetooth® a vypnutém potlačení hluku.

[2] Od 26. dubna 2021. Podle průzkumu společnosti Sony Corporation měřeno dle směrnic JEITA, na trhu s pravými bezdrátovými sluchátky s odstraněním okolního hluku.

[3] Je třeba nastavit funkci na „Priorita kvality zvuku“ pomocí aplikace Sony | Headphones Connect. Vyžaduje kompatibilní zařízení podporující LDAC.

[4] Aktivujte DSEE Extreme ™ v aplikaci Sony | Headphones Connect.

[5] Ve vzácných případech se může funkce Speak-to-Chat neúmyslně spustit vlivem vibrací způsobených zařízeními, jako jsou elektrické zubní kartáčky, elektrické masážní stroje a elektrické holicí strojky, a činnosti, jako je čištění zubů, kašel nebo bzučení.

[6] Chcete-li vypnout funkci Speak-to-Chat a vrátit se okamžitě k poslechu hudby, stačí poklepat buď na levý nebo na pravý dotykový panel

[7] Aby bylo možné provést měření, je nutné nasadit koncovky Noise Isolation Earbud Tips na sluchátka WF-1000XM4

[8] Nabíjecí podložka se prodává samostatně

[9] Xperia 1 III – dostupnost se může v jednotlivých regionech lišit. Funkci sdílení baterie nelze využít během nabíjení telefonu Xperia 1 III

[10] Zaručuje ochranu proti postříkání vodou z jakéhokoli úhlu s výjimkou zvukovodu (výstupní trubice zvuku), ventilačních otvorů a otvorů pro mikrofon v jednotce (2 místa) sluchátek. Nabíjecí pouzdro není odolné proti vodě.

[11] Funkce aktivace služby Google Assistant pokynem „Hey Google“ je dostupná pouze pro zařízení s OS Android. Google, Google Assistant a Android jsou ochranné známky společnosti Google LLC. Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností. Asistent Google a Alexa nejsou k dispozici ve všech jazycích a zemích / oblastech. Nainstalujte si aplikaci Google Assistant a proveďte nastavení pomocí Sony | Aplikace Headphones Connect. Pro Amazon Alexa nainstalujte aplikaci Amazon Alexa a proveďte nastavení pomocí aplikace Sony | Headphones Connect.

[12] Další podrobnosti o 360 Reality Audio najdete na následujícím webu: https://www.sony.cz/electronics/360-reality-audio

[13] Aplikace Sony | Headphones Connect vyžaduje stažení do zařízení iOS z App Store nebo do zařízení Android z Google Play. Aplikace, síťové služby, obsah, operační systém a software této aplikace mohou podléhat individuálním podmínkám a mohou být kdykoli změněny, přerušeny nebo ukončeny a mohou vyžadovat poplatky, registraci a informace o kreditní kartě. Vyžaduje připojení produktu k bezdrátové síti.

2021070401 / 04.07.2021 / audio / SONY /

Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5
Nejlepší sluchátka s potlačením okolního hluku [i]

Váš svět. Nic jiného. Sony uvádí nová skutečně bezdrátová sluchátka WF-1000XM4
Společnost Sony představuje WF-1000XM4 – nejnovější skutečně bezdrátový model kritiky oceňované řady sluchátek 1000X. Sluchátka WF-1000XM4 posouvají špičkové potlačení okolního hluku[2] a kvalitu zvuku na novou úroveň. Jsou vyrobena tak, aby vyhovovala každému uchu, a nabízejí individuální zážitek, který se přizpůsobí každé situaci.

Společnost Sony představuje fotoaparát Alpha 7C a zoomovací objektiv, které dohromady tvoří nejmenší a nejlehčí fullframový systém na světě
Společnost Sony dnes představila několik přírůstků do své působivé řady foto a video produktů — fullframový fotoaparát Alpha 7C (model ILCE-7C), zoomový objektiv FE 28-60mm F4-5.6 (model SEL2860) a blesk HVL-F28RM.

S novým bezdrátovým příručním televizním reproduktorem SRS-LSR200 od Sony lépe uslyšíte televizi
Společnost Sony oznámila, že na Evropský trh uvádí bezdrátový příruční televizní reproduktor SRS-LSR200, který si bude možné zakoupit od července ve Velké Británii, v Německu a Rakousku a od září i na ostatních evropských trzích Sony.

Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozšiřuje svoji dostupnější řadu telefonů série „L“ o model v elegantním designu nově s poměrem stran 21:9 a zcela výjimečnými možnostmi záznamu ve své třídě
Společnost Sony dnes představuje novou Xperii L4 – model, který doplňuje dostupnější řadu telefonů a obohacuje portfolio chytrých telefonů zaměřených na konzumaci hudby, videa a další zábavy.

Společnost Sony na veletrhu CES 2020 zdůrazňuje svůj vývoj směrem ke „kreativní zábavní společnosti s pevným technologickým základem“
Snahou společnosti Sony je přinášet produkty, obsah a služby, které naleznou odezvu u diváků a budou mít pozitivní dopad na společnost v souladu s jejich hlavním účelem, kterým je „naplnit svět emocemi skrze sílu kreativity a technologie.“

Společnost Sony představuje špičkový a mimořádně kompaktní model RX0 II – nejmenší a nejlehčí fotoaparát na světě
Společnost Sony dnes představila nový zajímavý přírůstek do své řady velmi oblíbených kompaktních fotoaparátů. Je jím nejmenší a nejlehčí[vi] prémiový kompaktní fotoaparát na světě, RX0 II(model DSC-RX0M2). Nový model staví na voděodolnosti / odolnosti proti prachuii, nárazu[vii] a tlaku[viii] a dokonalé kompaktnosti původní RX0. Nově nabídne také interní nahrávání v rozlišení 4K, LCD displej naklopitelný nahoru o180° a dolů o 90°, který funguje dokonce i pod vodou[ix] ii, a nová řešení stabilizace obrazu pro nahrávání videa.

Sony představuje novou generaci bezzrcadlovky α6400 s funkcemi „Real-time Eye Autofocus“, „Real-time Tracking“ a nejrychlejším automatickým ostřením na světě
Nový systémový fotoaparát s čipem typu APS-C přináší výjimečnou obrazovou kvalitu, kompaktní design a mnoho pokročilých technologií, které zdědila od plnoformátových zrcadlovek Sony

Nové vysoce výkonné audio reproduktory – nechte se pohltit dokonalou party
Společnost Sony dnes představuje pět nových modelů, které rozšíří řadu s označením High Power Audio. Novými modely jsou MHC-V82D, MHC-V72D, MHC-V42D, MHC-V02 a reproduktor pro venkovní party GTK-PG10.

Křišťálově čistý zvuk ve vysokém rozlišení, který se perfektně hodí do každého interiéru: představujeme nový skleněný zvukový reproduktor od Sony
Společnost Sony dnes představila nový model skleněného reproduktoru Glass Sound Speaker, LSPX-S2, minimalistický a elegantní přenosný reproduktor pro domácí použití, který využívá svůj design pro dosažení špičkové kvality zvuku.

Sony představuje na veletrhu CES 2019 svoje nejnovější produkty a ukazuje poslední trendy v zábavním průmyslu
Kenichiro Yoshida, prezident a výkonný ředitel společnosti Sony Corporation ve svém projevu na tiskové konferenci 7. ledna uvedl: „Sony je kreativní zábavní společnost. My v Sony navazujeme partnerství s tvůrci, kteří vytváří hudbu, filmy, televizní pořady a hry, jež upoutají miliardy očí, uší i myslí po celém světě.

Sony brings waterproof and truly wire-free together, with its new sports headphones
Listen completely wire-free, and now smartphone-free too, with Sony’s new WF-SP900 truly wireless sports headphones - the ultimate way to listen to your music whilst exercising. The truly wireless design means you can move around freely with no constraints, and listen to your favourite tunes with the best in-ear comfort.

Zajímavé videa


HRY, PC PŘÍSLUŠENSTVÍ A DALŠÍ


electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE


Sony představuje skutečně bezdrátová sluchátka do uší WF-1000XM5


Introducing NVIDIA DGX A100


Arduino LED filament clock

Firma týdne

ams-OSRAM

Adresář


ams-OSRAM


INTEL


NVIDIA


PANASONIC


ČEZ a.s.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


TME Czech Republic s.r.o.


Lenovo


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


Siemens


LEM


MENCOM


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


TESCO


GLOBUS


EURONICSKalendář
electronica 2024, 12.11.-15.11.2024, Munich, DE

Interesting video
The ISS Design Challenge ...

Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara

naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813