Adresář
 

INTEL
 

PANASONIC
 

ČEZ a.s.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

Lenovo
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

Siemens
 

LEM
 

MENCOM
 

Analog Devices
HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Zajímavá videa
Různé
LUMIX S 85mm
 
Panasonic představuje nový Full Frame ob
Sony Alpha 7C
 
Společnost Sony představuje fotoaparát A
SRS-LSR200
 
S novým bezdrátovým příručním televizním
Sony Xperia L4
 
Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozš
RX0 II
 
Společnost Sony představuje špičkový a m
α6400
 
Sony představuje novou generaci bezzrcad
WIHA-SB24670
 
Vícefunkční LED svítilna značky WIHA
LUP-20-LED
 
Stolní lupa LUP-20-LED-SMD
LUMIX S1R
 
Panasonic chystá své první plnoformátové
WF-SP900
 
Sony brings waterproof and truly wire-fr

Impozantní OLED televize Panasonic EZ1000 a EZ950 s technologií 4K Pro HDR představují etalon kvality pro rok 2017

Impozantní OLED televize Panasonic EZ1000 a EZ950 s technologií 4K Pro HDR představují etalon kvality pro rok 2017

Společnost Panasonic představuje nové přírůstky do řady televizí s OLED displeji, ultravysokým rozlišením a technologií 4K Pro HDR. Po modelu EZ1000 s úhlopříčkou 65 palců, který v lednu přitahoval pozornost tisíců návštěvníků na veletrhu CES v Las Vegas, se nyní představuje nová verze téhož modelu s úhlopříčkou 77 palců a k tomu druhý typ pro letošní sezónu EZ950, ve velikostech 65 a 55 palců.

Oba modely, EZ1000 i EZ950, nabízejí obraz v ryze profesionální kvalitě se vším, co nejnovější generace OLED panelů nabízí. Týká se to především kontrastu a barevného podání. Přesnější zpracování barev tu ještě nikdy v historii nebylo, také zobrazení černé nemá na současném trhu konkurenci. Obě televize jsou vybaveny nejnovějším špičkovým obrazovým procesorem Studio Colour HCX2, který využívá technologii dosud známou jen z mnohonásobně dražších profesionálních studiových monitorů. S modely EZ1000 a EZ950 posouvá společnost Panasonic hranici kvality televizní techniky a nabízí obraz v kvalitě, jakou si představovali sami tvůrci filmů.

Vynikajícímu obrazu by měl odpovídat i neméně kvalitní zvuk, proto je model EZ1000 vybaven špičkovým reprosystémem Dynamic Blade Speaker. Jeho výkon ladili odborníci na slovo vzatí – zvukoví technici z renomované značky Technics, která též patří do portfolia společnosti Panasonic. Ani EZ950 nestojí v tomto ohledu stranou – zde se o velmi dobrý zvuk starají reproduktory s výkonem 40 W. Za zmínku nepochybně stojí i atraktivní stojan, vycházející z aktuálních trendů v bytovém designu.

Panasonic EZ1000 s úhlopříčkou 65 palců (165 cm) a model EZ950 se 65 a 55 palci (165/140 cm) budou na evropském trhu k dispozici od června 2017. EZ1000 se 77“ (196 cm) přijde do obchodů na podzim.

Hollywood v obýváku

Oba modely splňují požadavky třídy 4K Pro HDR a na kvalitě obrazu se podílí hned několik nových a v televizní historii ojedinělých faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří panel HDR OLED nové generace, špičkový obrazový procesor Studio Colour HCX2 s bezkonkurenčním barevným rozpětím a schopnost zobrazit jas s přibližně dvojnásobnou hodnotou v porovnání s běžnými OLED televizemi. Dynamický rozsah dokonce překonává hodnoty nutné pro získání certifikace HDR Premium. Aby všechny tyto možnosti nepřišly nazmar, zaměstnal Panasonic celý tým špičkových hollywoodských profesionálů, kteří výkon obrazového procesoru ladili. Vznikl tak naprostý unikát – obrazovka určená pro běžné spotřebitele, která ovšem splňuje profesionální filmařské nároky.

Panasonic EZ1000 i EZ950 jsou dále vybaveny funkcí HDR Brightness Enhancer, která vylepšuje HDR obraz v jasně nasvícených místnostech. V takovém případě dochází zejména k optimalizaci tmavých scén, obyčejně v podobných podmínkách hůře viditelných. Systém uměle prosvětluje stíny, takže je scéna vidět správně, ačkoli tomu okolní světlo nepřeje.

Další předností nové obrazovky je filtr Absolute Black, který dokonale pohlcuje okolní světlo i odrazy. I díky němu je černá opravdu černá, což opět oceníme především v jasném světle.

Obrazový procesor HCX2:  Profesionální práce s barvami

Dlouhá desetiletí získávala společnost Panasonic zkušenosti z vývoje špičkových plazmových televizí a profesionální filmařské výbavy, a nyní tyto zkušenosti zhodnotila v novém obrazovém procesoru Studio Colour HCX2 4K. Mezi jeho hlavní přednosti patří nevídaně přesné zpracování barev, zcela výjimečné podání černé a také vynikající práce s jasem, která plně využívá všech možností HDR OLED panelu. Na něm si každý pixel vytváří samostatně své vlastní světlo, a právě tím vzniká tak kvalitní zobrazení černé, kdy jsou body zcela zhasnuté. Jenže to zároveň znamená, že je později nutné každý zhasnutý pixel znovu rozsvítit, a toto opětovné rozsvícení představuje poměrně velký jasový rozdíl. Panasonic využil bohatých zkušeností z produkce plazmových televizí a tento problém dokázal velmi účinně vyřešit, což znamená velmi dobrou kresbu detailů i v nejtmavších oblastech.

O vyladění procesoru Studio Colour HCX2 4K se postarali profesionální hollywoodští filmaři. Procesor díky tomuto vyladění bez problémů zvládá zpracovat mimořádně velký barevný rozsah – až miliardu barev. Výsledkem je přesnější barevné podání zejména v oblastech, kde je zpracování složité (např. v temných stínech nebo naopak výrazných jasech). Důležitým aspektem práce procesoru je korekce barev, k níž se používají profesionální 3D LUT tabulky. Na čipsetu je uložena kompletní databáze barev pro každý jasový krok, takže se barvy zobrazují opravdu s maximální přesností. Jak EZ1000, tak i EZ950 dokážou zobrazit téměř 100 % barevného prostoru DCI, což je pro zobrazení regulérního HDR zapotřebí.

Model EZ1000 má natolik špičkové parametry, že ho lze využít jako profesionální monitor. Například umožňuje profesionálním uživatelům použít vlastní 3D LUT tabulku na flashdisku. Barvy lze kalibrovat pomocí standardu Imaging Science Foundation (isf), samozřejmostí je i kompatibilita s kalibračním systémem Portrait Displays CalMAN. Panasonic už se také přihlásil o plnou nezávislou certifikaci THX, což je další důkaz, že obraz snese vskutku profesionální nároky.

Kromě toho se výrobci hodlají s modelem EZ1000 ucházet o certifikát Ultra HD Premium, který uděluje sdružení Ultra HD Alliance. Takové ocenění může získat jen televize splňující mimořádně vysoké nároky tohoto sdružení na kontrast, jas, rozlišení i barevné podání.

Současný i budoucí standard HDR

Dokonalá barevná přesnost, výtečné podání černé, bezkonkurenční kresba detailů ve stínech, vysoký jas OLED obrazovky u obou nových modelů – tyto vlastnosti jsou pro špičkové zobrazení v HDR jako dělané. Oba modely splňují přísné požadavky na rozlišení, bitovou hloubku i barevné rozpětí, a tím pádem jsou plně kompatibilní se standardem HDR10, což je minimální kritérium pro současné obrazovky s posíleným dynamickým rozsahem. Pro veškeré modely kompatibilní s technologií UHD Blu-ray je HDR 10 povinným standardem, využívá ho i řada streamingových služeb jako Netflix nebo Amazon Video. Nové televize od Panasonic jsou kromě toho kompatibilní i se systémem Hybrid Log Gamma HDR (HLG), který vyvíjí BBC ve spolupráci s japonskou společností NHK). Ten se považuje za budoucí standard televizního vysílání.

Požadavky na HDR u her

Technologie HDR se v poslední době prosazuje i u herních konzolí s podporou rozlišení 4K a Panasonic na to odpovídajícím způsobem reaguje – režim 4K HDR Gaming bez problémů splňuje požadavky i hodně náročných hráčů. U modelů EZ1000 i EZ950 výrobci výrazně zkrátili prodlevu zobrazení, takže se výkon při hraní náročných titulů zlepšil – zejména pokud jde o rychlý pohyb vyžadující rychlé reakce.

Operační systém příští generace

Panasonic EZ1000 i EZ950 budou podporovat 4K HDR streaming ze serverů Netflix, Amazon a YouTube.

Model Panasonic EZ1000 je vybaven novým inteligentním systémem My Home Screen 2.0, díky němuž si mohou uživatelé bez problémů a dokonale intuitivně vychutnat obrazový i zvukový obsah ze všech zdrojů, které jsou momentálně k dispozici. Nově vyvinutý operační systém nabízí mimo jiné možnost ukládat oblíbené položky do složek pro různé uživatele. Na dálkovém ovladači najdete tlačítko My App, jehož funkci lze nastavit dle chuti, aby se uživatel snadněji dostal k oblíbenému obsahu. Přepracovaná aplikace Media Player zase podporuje obsah v rozlišení 4K a standardu HDR10 či Hybrid Log Gamma.

Modely prodávané v Evropě budou podporovat technologii IP>TV. S její pomocí lze běžné terestrické vysílání měnit v datový tok a streamovat ho do jiných zařízení.

Obě nové televize, EZ1000 i EZ950, nabídnou i podporu protokolu Control4 Simple Device Discovery. Výrobci se přihlásili o certifikáty Control4 a Crestron.

Mimořádně elegantní design
EZ1000 i EZ950 jsou součástí konceptu „Art&Interior“, měly by tedy působit jako součást bytové dekorace. Moderní designové prvky se tu snoubí se špičkovými materiály a výsledkem je dokonalý estetický dojem, který zkrášlí i nejlépe vybavené domácnosti.

Klíčovým prvkem tohoto konceptu je tmavý kovový povrch bez viditelných spojů, který je velmi elegantní. Stylový design dotváří výkonný audiosystém Dynamic Blade Speaker, který je velmi vkusně zabudovaný do stojanu tak, jako by se obrazovka nad reproduktorem volně vznášela.

Reprosystém Dynamic Blade – takhle pracuje Technics

Při vývoji modelu EZ1000 jsme se nesoustředili jen na vynikající obraz, naším dalším cílem byl nejlepší zvuk mezi televizemi s OLED panelem. Právě proto jsme přístroj vybavili reprosystémem Dynamic Blade. Jeho štíhlé provedení klame tělem – skrývá se v něm hned 14 samostatných reproduktorů (osm basových wooferů, čtyři středové a dvě výškové membrány) a k tomu navíc pasivní membrána na posílení basů. Na vývoji a výrobě audiosystému Dynamic Blade spolupracovali technici renomované značky Technics, která je rovněž součástí společnosti Panasonic. Podíleli se na všech fázích výroby od návrhu mechanických a elektronických komponent až po konečné ladění zvuku.

Nové modely Panasonic OLED - shrnutí nejdůležitějších informací:
EZ1000: Dokonalá obrazová kvalita – Hollywood v obýváku (65 palců, tj. 165 cm)

● Master HDR OLED – originální technologie Panasonic a jedinečný černý filtr, díky nimž výhody OLED panelů vyniknou naplno
● Obrazový procesor Studio Colour HCX2 – profesionální 3D LUT tabulky se starají o dokonale přesné barevné podání podle hollywoodských standardů
● Technologie Extreme Brightness – vynikající jas v HDR režimu
● Technologie Absolute Black – díky zhasnutým pixelům mimořádně dobré podání černé
● Obraz laděný v Hollywoodu – pracovali na něm profesionální hollywoodští koloristé, takže výsledek skutečně odpovídá představě filmových tvůrců.

EZ950: Opravdové domácí kino – laděno v Hollywoodu (65 a 55 palců, tj. 165/140 cm)
● 4K UHD OLED TV – TV technologie příští generace, špičkový kontrast a barevné podání
● Obrazový procesor Studio Colour HCX2 – profesionální 3D LUT tabulky se starají o dokonale přesné barevné podání podle hollywoodských standardů
● Technologie Extreme Brightness – vynikající jas v HDR režimu
● Podpora technologie Multi HDR – systémy HDR10 a Hybrid Log Gamma pro Blu-ray, streaming a vysílání
● Obraz laděný v Hollywoodu – pracovali na něm profesionální hollywoodští koloristé, takže výsledek skutečně odpovídá představě filmových tvůrců.

2017021503 / 16.02.2017 / TV / PANASONIC /

Panasonic představuje nový Full Frame objektiv
Panasonic představuje nový Full Frame objektiv LUMIX S 85mm F1.8 (S-S85)
Objektiv s vysokou světelností F1.8 a pevnou ohniskovou vzdáleností bajonetu L-Mount pro Full Frame LUMIX S
.....
Panasonic zveřejňuje významnou aktualizaci firmware pro videocentrický LUMIX S1H - Výstup RAW video přes HDMI
Společnost Panasonic oznámila, že vydává aktualizace firmwaru pro videocentrický full frame LUMIX S1H. Aktualizace, které byly oznámeny již v září, rozšiřují a vylepšují funkce tohoto fotoaparátu.
.....
Panasonic zveřejňuje významnou aktualizaci firmware pro videocentrický LUMIX S1H  - Výstup RAW video přes HDMI 
Panasonic vyvinul první UHD VR brýle s technologií HDR
Panasonic vyvinul první UHD VR brýle s technologií HDR
Společnost Panasonic Corporation oznámila, že vyvinula první UHD brýle pro virtuální realitu (VR) s technologií High Dynamic Range (HDR) na světě. Tvar brýlí je velmi komfortní – uživatel má pocit, že má na nose klasické optické obroučky.
.....
Panasonic představuje první domácí pekárnu na chléb s křupavou kůrkou, model Croustina (SD-ZP2000)
Ve světě, ve kterém je čas drahý a zážitky jsou čím dál cennější, ocení uživatelé domácí pekárnu, která snadno připraví skvělý chléb a dalšího pečivo pro rodinu a přátele. Tuto práci zvládá nový model Panasonic ZP2000 s názvem Croustina, jehož specialitou je chléb s křupavou kůrkou.
.....
Panasonic představuje první domácí pekárnu na chléb s křupavou kůrkou, model Croustina (SD-ZP2000) 
Panasonic chystá své první plnoformátové bezzrcadlovky 
Panasonic chystá své první plnoformátové bezzrcadlovky
Poprvé v historii představuje společnost Panasonic Corporation dvojici systémových kompaktů neboli bezzrcadlovek v plnoformátovém (tzv. fullframe) provedení, tedy se snímačem velikosti 35 mm filmového políčka. Jde o modely LUMIX S1R a S1. Jako první na světě *1 dovedou nahrávat videozáznamy v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p. Do jejich výbavy patří též systém obrazové stabilizace Dual I.S. Modely řady LUMIX S se dostanou na trh počátkem roku 2019.
.....
Nová sluchátka Panasonic HD605N s potlačením okolního hluku: Ponořte se do hudby
Společnost Panasonic představila novinku v řadě bezdrátových sluchátek. Model HD605N je vybaven adaptivním systémem tlumení okolního hluku a má mimořádně čistý a kvalitní zvuk s vysokým rozlišením při připojení přes Bluetooth i běžný kabel.
.....
Nová sluchátka Panasonic HD605N s potlačením okolního hluku: Ponořte se do hudby
Špičkový bezdrátový audiosystém OTTAVA S SC-C50: kompaktní provedení, stylový design a skvělý zvuk do každé místnosti
Špičkový bezdrátový audiosystém OTTAVA S SC-C50: kompaktní provedení, stylový design a skvělý zvuk do každé místnosti
Společnost Technics představuje nový špičkový bezdrátový audiosystém OTTAVA™ S SC-C50. Ten je vybaven nejmodernějšími akustickými technologiemi, což přináší kompaktní provedení a přitom vynikající zvuk vhodný i pro větší prostor. Díky speciálnímu kalibračnímu systému si majitelé mohou tento skvělý zvuk vychutnat na libovolném místě v domácnosti, aniž by k tomu potřebovali jakékoli kabely.
.....
Panasonic LUMIX FT7 - odolný pracant do drsných pracovních podmínek i extrémních zážitků
Přístroj s natáčením v rozlišení 4K a funkcí 4K photo spolehlivě poslouží i v náročných podmínkách v divočině či při drsné práci.
.....
Panasonic LUMIX FT7 - odolný pracant do drsných pracovních podmínek i extrémních zážitků
Nový kompaktní stereo systém Technics SC-C70 
Nový kompaktní stereo systém Technics SC-C70
Technics představuje nový stereosystém s vynikajícím zvukem a jedinečným designem
.....
Panasonic představuje špičkové televizory s LED podsvícením a ultravysokým rozlišením 4K pro rok 2017, nejdůležitější funkcí je HDR
Panasonic plní slib a umožňuje proměnit běžnou domácnost v opravdové kino. Postarají se o to nové 4K LED televizory s větší úhlopříčkou a výkonnějšími obrazovými procesory. Můžete se těšit mimo jiné na jedinečné barevné podání, nevídané zobrazení černé a vynikající překreslení rychlého pohybu.
.....
Panasonic představuje špičkové televizory s LED podsvícením a ultravysokým rozlišením 4K pro rok 2017, nejdůležitější funkcí je HDR
Impozantní OLED televize Panasonic EZ1000 a EZ950 s technologií 4K Pro HDR představují etalon kvality pro rok 2017
Impozantní OLED televize Panasonic EZ1000 a EZ950 s technologií 4K Pro HDR představují etalon kvality pro rok 2017
Společnost Panasonic představuje nové přírůstky do řady televizí s OLED displeji, ultravysokým rozlišením a technologií 4K Pro HDR. Po modelu EZ1000 s úhlopříčkou 65 palců, který v lednu přitahoval pozornost tisíců návštěvníků na veletrhu CES v Las Vegas, se nyní představuje nová verze téhož modelu s úhlopříčkou 77 palců a k tomu druhý typ pro letošní sezónu EZ950, ve velikostech 65 a 55 palců.
.....
Skvělý kontrast, živé barvy a plynulé překreslení pohybu, to jsou nové Ultra HD blu-ray přehrávače Panasonic
Společnost Panasonic představila tři nové Ultra HD blu-ray přehrávače DMP-UB400, UB310 a UB300. Označení Ultra HD znamená nejen podporu ultravysokého rozlišení 4K, ale také kompatibilitu se standardy BT.2020. Výsledkem je výrazně širší paleta barev, jasnější obraz a také zaručená budoucí podpora nových formátů, třeba rozlišení 8K.
.....
Skvělý kontrast, živé barvy a plynulé překreslení pohybu, to jsou nové Ultra HD blu-ray přehrávače Panasonic
Technics představuje nový gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200GR: špičková technologie a skvělý analogový zvuk
Technics představuje nový gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200GR: špičková technologie a skvělý analogový zvuk
Společnost Technics představila nový gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200GR pro náročné audiofily. Jedná se o standardní model s technikou převzatou z typu SL-1200G, který byl koncipovaný jako etalon kvality mezi nastupující generací gramofonů.
.....
LUMIX GH5 – první systémový kompakt na světě s nahráváním videozáznamů v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p¹ a 4K/30p ve standardu 4:2:2 10-bit²
Nový fotoaparát nabízí špičkové funkce a vynikající výkon jak pokročilým fotografům, tak i profesionálním autorům videozáznamů. K jeho největším přednostem patří možnost natáčení v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p a focení s funkcí 6K PHOTO.
.....
LUMIX GH5 – první systémový kompakt na světě s nahráváním videozáznamů v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p¹ a 4K/30p ve standardu 4:2:2 10-bit²
Panasonic představuje LUMIX GX800 - ulrakompaktní systémový 4K fotoaparát pro náročné i domácí použití
Panasonic představuje LUMIX GX800 - ulrakompaktní systémový 4K fotoaparát pro náročné i domácí použití
Společnost Panasonic představila ultrakompaktní nový systémový kompakt LUMIX GX800, který ocení především milovníci vysoké kvality v kapesním balení pro street, outdoor a hobby fotografii. Kromě toho se ovšem velmi osvědčí při fotografování tolik populárních autoportrétních momentek neboli selfies.
.....
Panasonic představuje LUMIX FZ82 - skvělý univerzální superzoom fotoaparát pro milovníky exteriérů
Společnost Panasonic představila model LUMIX FZ82. Nový přírůstek do oblíbené řady FZ s ultrazoomovým objektivem a propracovaným ovládáním, díky němuž lze při fotografování i natáčení videozáznamů nastavovat většinu parametrů ručně. Základem výbavy nového fotoaparátu je dokonale univerzální objektiv LUMIX DC VARIO s 60x optickým zoomem
.....
Panasonic představuje LUMIX FZ82 - skvělý univerzální superzoom fotoaparát pro milovníky exteriérů
Technics představuje Grand Class SB-G90 – podlahový reprosystém s výtečným zvukem, který vyplní i velký prostor 
Technics představuje Grand Class SB-G90 – podlahový reprosystém s výtečným zvukem, který vyplní i velký prostor
Společnost Technics představila nový reprosystém Grand Class SB-G90. Vznikl na konceptu, kterému se ve firemní terminologii říká „bod-zvuk-zdroj“, a jeho hlavní předností je vynikající reprodukce hutného a plného zvuku s dokonalou čistotou a přesností od hlubokých basů až po prakticky neslyšitelné výšky.
.....
Grand Class SU-G700: špičkový integrovaný zesilovač pro jedinečný zážitek z poslechu hudby
Společnost Technics představila nový integrovaný stereo zesilovač Grand Class SU-G700 nabitý moderními technologiemi, referenční etalon kvality pro mimořádně kvalitní audiofilský zvuk. Do pokročilé výbavy patří např. systémy JENO (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation, technologie pro eliminaci jitteru neboli drobných časových nepřesností při digitálním převodu hudby, které se projevují šumem a zhoršenou kvalitou) nebo LAPC (Load Adaptive Phase Calibration, adaptivní fázová kalibrace).
.....
Grand Class SU-G700: špičkový integrovaný zesilovač pro jedinečný zážitek z poslechu hudby
Zajímavé videa


Arduino LED filament clock


How Intel Makes Chips: Concept to Customer


Ghostbuster's Theme on eight floppy drives


Darude - Sandstorm on Eight Floppy Drives


HDD and Floppy Music: Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Produktové video
LG HOM-BOT Turbo+ s přední kamerou, robotický vysavač, ...
Firma týdne

INTEL
Adresář


INTEL


PANASONIC


ČEZ a.s.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


Lenovo


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


Siemens


LEM


MENCOM


Analog Devices


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


TESCO


GLOBUS


EURONICS


ALZA


OBI
Kalendář
Zajímavé videa
Už žádné bariéry s asistenčními roboty Panasonic
Interesting video
The ISS Design Challenge ...
Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara
naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813