Adresář
 

INTEL
 

PANASONIC
 

ČEZ a.s.
 

SECTRON
 

Willow Technologies
 

MASTERS Sp. z o.o.
 

ABB
 

Visual Communications Company, LLC
 

Lenovo
 

Sonderhoff Holding GmbH
 

Radio Frequency Systems
 

Siemens
 

LEM
 

MENCOM
 

Analog Devices
HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Zajímavá videa
Různé
LUMIX S 85mm
 
Panasonic představuje nový Full Frame ob
Sony Alpha 7C
 
Společnost Sony představuje fotoaparát A
SRS-LSR200
 
S novým bezdrátovým příručním televizním
Sony Xperia L4
 
Nová Xperia™ L4 od společnosti Sony rozš
RX0 II
 
Společnost Sony představuje špičkový a m
α6400
 
Sony představuje novou generaci bezzrcad
WIHA-SB24670
 
Vícefunkční LED svítilna značky WIHA
LUP-20-LED
 
Stolní lupa LUP-20-LED-SMD
LUMIX S1R
 
Panasonic chystá své první plnoformátové
WF-SP900
 
Sony brings waterproof and truly wire-fr

Canon ME200S-SH – to nejlepší ze systému Cinema EOS v kombinaci s dostupnou cenou, kompaktním provedením a univerzálností

Canon ME200S-SH – to nejlepší ze systému Cinema EOS v kombinaci s dostupnou cenou, kompaktním provedením a univerzálností 

Společnost Canon uvádí kompaktní profesionální víceúčelovou videokameru ME200S-SH, která se může pochlubit proslulým systémem značky Canon pro automatické zaostřování využívající technologii duálních pixelů CMOS.

Nová kamera je ideální pro širokou škálu použití od televizního vysílání a filmové produkce až po vědecké účely a tvorbu přírodopisných dokumentů. Canon ME200S-SH vytváří profesionální a vysoce kvalitní výstupy ve Full HD rozlišení, a to i při velmi špatných světelných podmínkách. Tento nejnovější model ze série profesionálních videokamer značky Canon v sobě spojuje nejlepší vlastnosti filmových kamer systému Cinema EOS s provedením, flexibilitou a provozuschopností nesmírně oblíbeného modelu ME20F-SH.

ME200S-SH.jpg

Videokamera ME200S-SH s objektivem CN-E18-80mm T4,4 L IS KAS S

Nekonečné obrazové možnosti
Základem ME200S-SH je CMOS snímač Super 35 mm s rozlišením 8,29 megapixelů. Nová videokamera tak nabízí stejně vynikající obrazovou kvalitu jako filmové kamery systému Cinema EOS a zajišťuje konzistentní a velmi působivé výstupy. Technologie značky Canon pro převzorkování obrazu umožňuje zachytit scény do mimořádně čistých a ostrých snímků ve  Full HD rozlišení, které kromě filmařů a dokumentaristů ocení i vědečtí pracovníci. Díky nahrávání ve Full HD kvalitě při snímkovacích frekvencích 50p a 59,94p je nová videokamera vhodná i pro pořizování sportovních záběrů, natáčení divoké přírody nebo pro video sledování.

Kamera ME200S-SH podporuje korekci Canon Log, díky které mají uživatelé k dispozici dynamický rozsah až 12 EV, a tedy i jistotu zachování detailů v nejjasnějších oblastech záběru i ve stínech. Canon Log tak představuje další výhodu pro všechny, kteří dnes využívají kamery jako EOS C100 Mark II nebo EOS C300 Mark II, protože zjednodušuje dosažení požadovaných výstupů v rámci postprodukce. Stejně jako filmové kamery systému Cinema EOS se i model ME200S-SH může pochlubit režimem širokého dynamického rozsahu Wide DR, který umožňuje přímé použití záběrů bez jakýchkoli nebo jen s minimem následných úprav. Tento režim tak ještě více zrychluje postprodukční práce. 

Canon ME200S-SH  využívá bajonet EF s aretací Cinema Lock, díky kterému je nová kamera kompatibilní s rozsáhlou řadou objektivů systémů Canon EF a EF-S i s filmovými objektivy se servopohonem. Společnost Canon dnes uvedla i nový filmový objektiv se servem CN-E18-80mm T4.4 L IS KAS S, který je pro videokameru ME200S-SH perfektním společníkem díky svým kompaktním rozměrům, nízké hmotnosti i podpoře vzdáleného ovládání zoomu a zaostřování pomocí dálkového ovladače Canon  RC-V100.

Dokonalé ovládání
Canon vybavil ME200S-SH svým vysoce účinným systémem automatického zaostřování, který využívá technologii duálních pixelů CMOS. Nejnovější videokamera se tak může pochlubit plynulým, rychlým a vysoce výkonným kontinuálním automatickým zaostřováním, díky kterému mohou uživatelé snadno zaznamenat pohybující se objekty – například během natáčení sportovních událostí nebo při pořizování přírodopisných filmů. K dispozici jsou i uživatelská přizpůsobení obrazu, která umožňují přednastavit a uložit preferovaná nastavení. Začít s nahráváním oblíbeným způsobem pak uživatelé mohou prakticky okamžitě po zapnutí videokamery.

Vynikající kvalita záběrů při denním světle i za takřka naprosté tmy
Díky rozsahu citlivosti ISO 320 až 204 800 je kamera ME200S-SH univerzálním nástrojem pro natáčení v obtížných podmínkách při nedostatečného osvětlení, například ve sportovních halách nebo při pořizování záběrů noční přírody. Možnosti využití nové kamery při špatných světelných podmínkách nebo po západu slunce ještě zvýší zatažení vestavěného infračerveného filtru – uživatelé pak mohou natáčet v infračerveném spektru.

Kompaktní a flexibilní aneb kamera vhodná i pro velmi stísněné prostory
Canon ME200S-SH vychází z kamery ME20F-SH a v kompaktním těle disponuje pokročilými funkcemi pro zpracování obrazu. Díky malým rozměrům nového modelu mohou uživatelé snadno natáčet sportovní události z nadhledu, pořizovat záběry ve vozidlech, využívat robotickou hlavu nebo dokonce umístit kameru na létající dron. Kamera ME200S-SH tak otevírá zcela nový svět tvůrčích příležitostí a možností. Flexibilita činí z nové kamery ideální zařízení pro natáčení v omezených prostorách, pro použití v pevných instalacích i pro pořizování záběrů v neobvyklých a diskrétních pozicích. Tvůrčí svobodu podstatně zvyšují i možnosti vzdáleného provozu, které obzvláště ocení tvůrci přírodopisných snímků v divoké přírodě – tedy všichni autoři, kteří nechtějí při natáčení vyrušit objekt svého zájmu.

Konektivita pro zařazení do individuálních workflow
Canon ME200S-SH podporuje nahrávání na řadu zařízení třetích stran a umožňuje tak přímé zařazení kamery do stávajících workflow. Například výstupní konektory HDMI a 3G/HD-SDI umožňují snadné propojení s monitory i nahrávacími zařízeními. Součástí ME200S-SH je i několik konektorů pro vzdálené ovládání a nový model je kompatibilní s dálkovým ovladačem Canon RC-V100, který zajišťuje úplnou vzdálenou kontrolu nad kamerou.

Klíčové vlastnosti videokamery ME200S-SH:

  • Vysoce kvalitní výstup ve Full HD rozlišení
  • Skvělý výkon při špatných světelných podmínkách
  • Pokročilé automatické zaostřování a kontrola nad obrazem
  • Snadná instalace i vzdálené nastavování
  • Flexibilní konfigurace

2016052404 / 10.06.2016 / Fotoaparáty / CANON /

Canon rozšiřuje svoji produktovou řadu MAXIFY o vysoce výkonná a efektivní zařízení zvyšující produktivitu firem 
Canon rozšiřuje svoji produktovou řadu MAXIFY o vysoce výkonná a efektivní zařízení zvyšující produktivitu firem
Společnost Canon Europe oznámila rozšíření své produktové řady MAXIFY o pět zařízení. Čtyři nové modelové série multifunkčních zařízení – MAXIFY MB2150, MB2750, MB5150 a MB5450 – spolu s jednoúčelovou tiskárnou MAXIFY iB4150 nahradí modely MAXIFY MB2050, MB2350, MB5050, MB5350 a iB4050. Nová zařízení umožňují výrazné zvýšení produktivity a přináší tak do prostředí malých i domácích kanceláří ještě vyšší efektivitu.
.....
Canon inovuje svoji řadu PIXMA a uvádí dvě nové domácí multifunkce typu „vše v jednom“
Společnost Canon dnes uvádí dvě nové inkoustové multifunkce PIXMA typu „vše v jednom“ – modely PIXMA MG3050 a PIXMA MG2550S. Obě novinky jsou navržené pro domácí použití a jsou ideální pro tisk dokumentů i fotografií ve vysoké kvalitě. Mohou se rovněž pochlubit kompaktním a elegantním designem, díky kterému skvěle zapadnou do každé studovny i pracovny.
.....
Canon inovuje svoji řadu PIXMA a uvádí dvě nové domácí multifunkce typu „vše v jednom“ 
Canon ME200S-SH – to nejlepší ze systému Cinema EOS v kombinaci s dostupnou cenou, kompaktním provedením a univerzálností 
Canon ME200S-SH – to nejlepší ze systému Cinema EOS v kombinaci s dostupnou cenou, kompaktním provedením a univerzálností
Společnost Canon uvádí kompaktní profesionální víceúčelovou videokameru ME200S-SH, která se může pochlubit proslulým systémem značky Canon pro automatické zaostřování využívající technologii duálních pixelů CMOS.
.....
Canon uvádí EF-M 28mm f/3,5 Macro IS STM – první AF objektiv s vestavěným světlem na světě¹
Společnost Canon uvádí nový makro objektiv EF M 28mm f/3,5 Macro IS STM určený pro fotoaparáty systému EOS M. Kompaktní a lehký objektiv přináší nebývalé možnosti pro oblast makrofotografie a má jako první na světě vestavěné světlo², díky kterému jsou výsledné snímky bez stínů, souvisle nasvícené.
.....
Canon uvádí EF-M 28mm f/3,5 Macro IS STM – první AF objektiv s vestavěným světlem na světě¹ 
Canon uvádí nové příslušenství systému EOS a rozšiřuje tak možnosti fotografování i natáčení filmů
Canon uvádí nové příslušenství systému EOS a rozšiřuje tak možnosti fotografování i natáčení filmů
Společnost Canon uvádí dvě nová příslušenství pro systém EOS – blesk Speedlite 600EX II-RT a směrový stereofonní mikrofon DM-E1. Tato příslušenství Canon navrhl s cílem umožnit fotografům a kameramanům prozkoumat nové způsoby pořizování snímků.
.....
S novým fotoaparátem PowerShot SX620 HS budete opravdu kreativní a vždy neuvěřitelně blízko centru dění
Společnost Canon uvádí nový kompakt se superzoomem – PowerShot SX620 HS. Svůj nejnovější fotoaparát Canon navrhl tak, aby mohl uživatele přiblížit co nejblíž centru dění. PowerShot SX620 HS proto do vínku dostal nový objektiv s 25násobným optickým zoomem.
.....
S novým fotoaparátem PowerShot SX620 HS budete opravdu kreativní a vždy neuvěřitelně blízko centru dění
Canon EOS 1300D – osobité fotografování a okamžité sdílení
Canon EOS 1300D – osobité fotografování a okamžité sdílení
Společnost Canon uvádí novou digitální zrcadlovku systému EOS pro začátečníky – EOS 1300D. Novinka je ideální pro vstup do fotografického světa digitálních zrcadlovek. Vedle řady vylepšených funkcí pro jednodušší pořizování působivých kreativních fotografií i filmů se EOS 1300D může pochlubit také Wi-Fi konektivitou a podporou NFC.
.....
Odhalte svůj tvůrčí potenciál s novou zrcadlovkou EOS 80D a objektivem EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS USM
Společnost Canon uvádí svoji novou digitální zrcadlovku – výkonný a plně vybavený fotoaparát EOS 80D, který nabízí vše, co uživatelé potřebují pro zdokonalení svých fotografických a filmových dovedností. Canon EOS 80D je vysoce přizpůsobitelná digitální zrcadlovka, která snímky pořizuje mimořádnou rychlostí a snadno se používá.
.....
Odhalte svůj tvůrčí potenciál s novou zrcadlovkou EOS 80D a objektivem EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS USM 
Nová mobilní aplikace a firmware pro Canon Connect Station CS100 zajistí větší kontrolu nad fotografiemi i filmy
Nová mobilní aplikace a firmware pro Canon Connect Station CS100 zajistí větší kontrolu nad fotografiemi i filmy
Společnost Canon oznamuje, že koncem letošního března vydá speciální aplikaci pro Connect Station CS100, která bude na chytrých mobilních platformách s operačními systémy iOS a Android skvělým doplňkem tohoto zařízení pro ukládání fotografií. Aplikace Connect Station CS100 Smartphone umožní přímo z chytrého telefonu nebo tabletu nahrávat a stahovat snímky, procházet a vybírat snímky k zobrazení na televizi i přejmenovávat alba a přidávat komentáře¹.
.....
Tiskárna Canon i-SENSYS LBP151dw šetří malým pracovištím prostor i čas
Canon Europe uvádí nejnovější tiskárnu i-SENSYS LBP151dw. Canon novou černobílou laserovou tiskárnu navrhl tak, aby efektivně řešila tiskové potřeby malých pracovních skupin, které se musí vypořádat s nedostatkem volného prostoru. Navíc ve stylovém kompaktním designu nabízí lepší konektivitu i vyšší produktivitu.
.....
Tiskárna Canon i-SENSYS LBP151dw šetří malým pracovištím prostor i čas 
Novinky řady Canon imagePROGRAF PRO zrychlují velkoformátový tisk na dvojnásobek 
Novinky řady Canon imagePROGRAF PRO zrychlují velkoformátový tisk na dvojnásobek
Canon Europe představil novou modelovou sérii produktové řady velkoformátových inkoustových tiskáren imagePROGRAF PRO. Modely imagePROGRAF PRO-2000 a imagePROGRAF PRO-4000 vznikly s cílem nabídnout profesionálním fotografům a výtvarným uměleckým prostředím ohromující kvalitu výstupů.
.....
Canon uvádí dvě nové síťové kamery se špičkovým výkonem za špatných světelných podmínek
Canon Europe oznámil uvedení dvou nových vnitřních síťových bezpečnostních kamer funkčních i při minimálním osvětlení sledovaného prostředí – kameru VB M50B typu PTZ (Pan, Tilt and Zoom – otáčení, naklánění a zoom) a pevnou kopulovou kameru VB-H651V.
.....
Canon uvádí dvě nové síťové kamery se špičkovým výkonem za špatných světelných podmínek
Zajímavé videa


Arduino LED filament clock


How Intel Makes Chips: Concept to Customer


Ghostbuster's Theme on eight floppy drives


Darude - Sandstorm on Eight Floppy Drives


HDD and Floppy Music: Nirvana - Smells Like Teen Spirit
Produktové video
LG HOM-BOT Turbo+ s přední kamerou, robotický vysavač, ...
Firma týdne

INTEL
Adresář


INTEL


PANASONIC


ČEZ a.s.


SECTRON


Willow Technologies


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Visual Communications Company, LLC


Lenovo


Sonderhoff Holding GmbH


Radio Frequency Systems


Siemens


LEM


MENCOM


Analog Devices


HIROSE ELECTRIC CO., LTD


PANDUIT


GaN Systems


AT&S


TT Electronics


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


LIDL


DATART


TESCO


GLOBUS


EURONICS


ALZA


OBI
Kalendář
Zajímavé videa
Už žádné bariéry s asistenčními roboty Panasonic
Interesting video
The ISS Design Challenge ...
Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara
naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813