HomePage
Bezpečnost
TV
audio
Mobilní telefony
Stolní počítače
Notebooky
Tablety
Tiskárny
Displaye
Hodinky
Projektory
Chytré brýle
Fotoaparáty
Myčky
Ledničky
Pračky
Vysavače
Nářadí a pomůcky
Elektromobilita
Solární energie
Osvětlení
Zaměstnání
Veletrhy, výstavy, akce
Zajímavá videa
Různé
EX750
 
Panasonic představuje špičkové televizor
SL-1200GR
 
Technics představuje nový gramofon s pří
LUMIX GH5 CSC
 
LUMIX GH5 – první systémový kompakt na s
LUMIX GX800
 
Panasonic představuje LUMIX GX800 - ulra
LUMIX FZ82
 
Panasonic představuje LUMIX FZ82 - skvěl
SU-G700
 
Grand Class SU-G700: špičkový integrovan
HOM-BOT
 
Nový robotický vysavač LG uklidí a pohlí
Moto G4
 
Moto G4 a G4 Plus: Výkon, který vydrží
Lenovo TAB3 7
 
Lenovo ve spolupráci s O2 přináší všestr
SC-UX100/102
 
Panasonic představuje výkonný audiosysté

Panasonic představuje špičkové televizory s LED podsvícením a ultravysokým rozlišením 4K pro rok 2017, nejdůležitější funkcí je HDR

Panasonic představuje špičkové televizory s LED podsvícením a ultravysokým rozlišením 4K pro rok 2017, nejdůležitější funkcí je HDR

Panasonic plní slib a umožňuje proměnit běžnou domácnost v opravdové kino. Postarají se o to nové 4K LED televizory s větší úhlopříčkou a výkonnějšími obrazovými procesory. Můžete se těšit mimo jiné na jedinečné barevné podání, nevídané zobrazení černé a vynikající překreslení rychlého pohybu.

Společnost Panasonic představuje novou řadu LED televizorů pro rok 2017, do níž náleží modely s rozlišením 4K i Full HD. Novinky v této řadě doplňují zbrusu nové typy 4K Pro s OLED obrazovkami. Vesměs se vyznačují vylepšeným LED podsvícením a také nejmodernějšími typy LCD panelů. V celé řadě s rozlišením 4K jsou dnes k dispozici televizory s výjimečnou obrazovou kvalitou ve standardu HDR.

A vylepšený výkon není vše. Výrobci navíc vsadili na větší množství prvotřídních materiálů a stylovější design, což platí pro celou řadu, nikoli jen pro nejdražší modely. Za zmínku stojí i praktické nastavitelné stojany, umožňující postavit televizory na různé typy povrchů nebo stolků.

HDR dnes a zítra

HDR neboli posílený dynamický rozsah obrazu se hodí, když je zapotřebí zachovat detaily v jasech i ve stínech současně, ale také pro přesné zobrazení barev na úrovni profesionálních filmařských monitorů. Panasonic tuto technologii nabízí vůbec poprvé ve všech modelech s rozlišením 4K. Všechny tyto televizory navíc podporují systém HDR-Multi, takže si poradí s obrazem třídy HDR10 na discích Ultra HD Blu-ray, případně na streamingových službách. Zároveň jsou kompatibilní i se systémem Hybrid Log-Gamma (HLG), který by se měl poprvé objevit v průběhu tohoto roku.

Všechny televizory Panasonic s rozlišením 4K pro rok 2017 podporují 4K HDR streaming ze serverů Netflix, Amazon a YouTube.

Větší obrazovky s rychlejším překreslením pohybu u všech modelů

Velikosti obrazovek se 4K rozlišením se pohybují v rozsahu 40 až 75 palců (100 – 190 cm). Do letošní řady patří vlajková loď EX780, další špičkový model EX700 a EX600, pokaždé ve čtyřech velikostech. Nabídku doplňují levnější typy s rozlišením Full-HD, tedy ES600 a ES500. Také u nich se ovšem zájemci mohou těšit na rychlejší překreslení pohybu a elegantnější design.

HDR pro hráče

Technologie HDR se v poslední době prosazuje i u herních konzolí s podporou rozlišení 4K a Panasonic na to odpovídajícím způsobem reaguje – režim 4K HDR Gaming bez problémů splňuje požadavky i hodně náročných hráčů. U všech modelů s LED podsvícením výrobci výrazně zkrátili prodlevu zobrazení, takže se výkon při hraní náročných titulů zlepšil – zejména pokud jde o rychlý pohyb vyžadující rychlé reakce.

EX780: Špičkový obraz nové generace, přesně podle představ filmařů

Vlajkovou lodí mezi LED televizory pro rok 2017 je model EX780, který se prodává ve verzích s úhlopříčkou 75, 65, 58 a 50 palců (190, 165, 148 a 127 cm). Je vybaven novou obrazovkou Cinema Display – jak název napovídá, obraz odpovídá představám filmařů a vyrovná se obrazu v kině. Stará se o to širší barevné rozpětí, vylepšené lokální ztmavování pro lepší podání černé barvy, plynulejší tonální přechody i celkově vyšší jas.

Televizor s certifikací 4K Pro HDR se pyšní technologií panelu Super Bright a především stejným obrazovým procesorem Studio Colour HCX2, jaký najdeme i v OLED modelech Panasonic. Na jeho vývoji se podíleli profesionální filmaři ze studií Panasonic Hollywood Lab. Výsledkem jejich práce jsou mimo jiné dokonale přesné barvy díky využití profesionálních 3D LUT tabulek. Podobně jako u OLED modelů je na čipsetu uložená kompletní databáze barev pro každý jasový krok, takže se barvy zobrazují opravdu s maximální přesností.

Obrazovou kvalitu dále vylepšuje technologie Digitally Enhanced Local Dimming aneb systém digitálně řízeného lokálního ztmavování LED podsvícení, na němž se rovněž podílí špičkový procesor Studio Colour HCX2. Výsledkem je lepší podání černé a špičkový HDR obraz, v této třídě vskutku unikátní. Kromě toho v nabídce modelu EX780 najdeme zbrusu novou funkci HDR Brightness Enhancer, která vylepšuje HDR obraz v jasně nasvícených místnostech. V takovém případě dochází zejména k optimalizaci tmavých scén, obyčejně v podobných podmínkách hůře viditelných. Systém uměle prosvětluje stíny, takže je scéna vidět správně, ačkoli tomu okolní světlo nepřeje.

Mezi další přednosti televizoru EX780 patří rychlá odezva obrazovky. Při frekvenci 2400 Hz v podstatě nedochází k tvorbě artefaktů u scén s rychlým pohybem, například při sportovních přenosech nebo v akčních filmech. Výsledkem je dokonale plynulé překreslení.

Všechny verze modelu EX780 se navíc honosí stylovým designem, který podobně jako u OLED televizorů Panasonic odpovídá konceptu Art & Interior. Zde navíc výrobci zvolili flexibilní provedení Switch Design, takže modely s úhlopříčkou 50 a 58 palců lze nastavit i do čtyř vertikálních pozic. U těchto typu a u modelu s 65 palci lze navíc využít kloubové konstrukce, která usnadňuje hledání optimálního pozorovacího úhlu. K provedení Switch Design patří šikovné řešení, které veškeré kabely ukrývá do stojanu, aby nerušily estetický dojem.

Také ovládání modelu EX780 je radostným zážitkem, na čemž má zásluhu především uživatelské rozhraní My Home Screen 2.0 s jasnými, barevnými a přehledně rozvrženými ikonami. Uspořádání ikon lze nastavit podle chuti, v rámci rozhraní lze snadno intuitivně prohledávat obsah z nejrůznějších zdrojů (z televizních parametrů, internetových stránek, aplikací, externích zařízení apod.). Mezi nové funkce patří složky s oblíbenými položkami různých uživatelů, nastavitelné tlačítko My App na dálkovém ovladači nebo vylepšená aplikace Media Player, která nově podporuje standard 4K HDR10 a HLG.

EX700: Vynikající HDR obraz v rozlišení 4K a jedinečný design

Model vyšší třídy EX700 je k dispozici ve verzích s úhlopříčkou 65, 58, 50 a 40 palců (165, 148, 127 a 102 cm). Mezi jeho největší přednosti patří technologie 1600 Hz pro plynulé překreslení rychlého pohybu bez jakýchkoli obrazových artefaktů, případně technologie lokálního ztmavování a novinka v podobě systému Advanced Colour Processing (vyspělé zpracování barev). Zájemci se tedy mohou těšit na příjemně přirozený obraz v HDR ze zdrojů využívajících standard HDR10 and HLG – v obou případech slibuje nová technologie skvělé barvy i spoustu detailů v jasech i stínech.

Podobně jako vlajková loď EX780 je i EX700 součástí nového designového konceptu Art & Interiér, což se v tomto případě projevuje krásným kovovým rámem a také stojanem, který lze navíc nastavit v různé šíři, takže televizor můžeme postavit na podlahu nebo na stolek. Stojan lze navíc otočit na druhou stranu, takže celkově nabízí čtyři varianty, záleží jen na tom, která se vám líbí víc. K dispozici je i oblíbené uživatelské rozhraní My Home Screen 2.0.

EX600: Větší, rychlejší a nově i s HDR

Díky novému modelu EX600 nabízí Panasonic vůbec poprvé v historii HDR na všech svých televizorech s rozlišením 4K. Kromě toho se zájemci mohou těšit na velmi kvalitní LED panel s technologií Advanced Colour Processing a adaptivním lokálním ztmavováním. Další novinkou v základní řadě 4K modelů je verze se 65 palci (165 cm), kterou doplňují standardní typy s 55, 49 a 40 palci (140, 123 a 100 cm). Potěší i technologie 1300 Hz, což znamená plynulé překreslení rychlých akčních scén. Samozřejmostí je uživatelské rozhraní My Home Screen 2.0 a také designové provedení Art & Interiér. Verze se 65 a 55 palci má podobně jako EX700 stojan s nastavitelnou šířkou.

ES500: Full HD s vylepšením

Co se Full-HD modelů týče, stojí v aktuální řadě nejvýše ES500. Oproti svému předchůdci má rychlejší obrazový procesor (600 Hz), takže si lépe rozumí s akčními scénami. K dispozici je ve verzích s 24, 32, 40 a 49 palci (61, 81, 100 a 123 cm). Za pozornost stojí i vylepšený design s prvotřídním kovovým stojanem a elegantním rámečkem Diamond Cut, díky němuž televizor působí vskutku exkluzivním dojmem.

ES400: Kvalitní obraz, inteligentní funkce a snadné ovládání

Adaptivní ztmavování a panel s 400 Hz znamená dobré podání černé, velmi kvalitní kresbu v temných stínech a zároveň dostatek jasů, je-li to zapotřebí. Majitelé mohou streamovat obraz z televizoru v rámci domácí sítě, takže si ho lze promítnout třeba na telefonu nebo tabletu.

Aktuální řada Panasonic LED TV – shrnutí:

EX780: Špičkový obraz a originální provedení se systémem Swivel & Lift (75, 65, 58 a 50“)


● LED TV s rozlišením 4K a 2400 Hz (BMR) – špičková obrazovka Cinema Display s vynikajícím obrazem a překreslením pohybu
● Obrazový procesor Studio Colour HCX2 – přesné barevné podání pomocí profesionálních 3D LUT tabulek jako v nejlepším kině
● Technologie Super Bright Panel – špičkový obraz v HDR díky vyspělé technologii panelu s mimořádně účinným podsvícením
● Vylepšené lokální ztmavování – plynulé tonální přechody kvalitnímu podsvícení a lokální úpravě jasu
● Switch Design – flexibilní nastavitelné provedení díky stojánku s technologií Swivel & Lift, umožňující zvedání a otáčení*1

*1 Zvedání není možné u velikosti 65”, otáčení ani zvedání není možné u velikosti 75”.

EX700: Vynikající obraz v HDR, elegantní design a flexibilita (65, 58, 50 a 40“)

● LED TV s rozlišením 4K a 1600 Hz (BMR) – velmi dobrá obrazovka s vynikajícím obrazem a překreslením pohybu
● Technologie Wide Colour Spectrum – širší barevné rozpětí a z něj vyplývající lepší divácký zážitek
● Posílený dynamický rozsah (HDR) – více detailů v jasech i stínech, obraz se maximálně podobá skutečnosti
● Lokální ztmavování – plynulé tonální přechody kvalitnímu podsvícení a lokální úpravě jasu
● Switch Design – flexibilní nastavitelné provedení díky praktickému stojánku1

*1 V závislosti na velikosti obrazovky. U 40” dvě varianty.

EX600: Skvělý HDR obraz v rozlišení 4K a flexibilní provedení (65, 55, 49 a 40“)

● LED TV s rozlišením 4K a 1300 Hz (BMR) – velmi dobrá obrazovka s vynikajícím obrazem a překreslením pohybu
● Posílený dynamický rozsah (HDR) – více detailů v jasech i stínech, obraz se maximálně podobá skutečnosti
● Adaptivní lokální ztmavování – plynulé tonální přechody kvalitnímu podsvícení a lokální úpravě jasu
● Switch Design – flexibilní nastavitelné provedení díky praktickému stojánku1
● My Home Screen 2.0 – intuitivní uživatelské rozhraní se snadným ovládáním a skvělým multimediální přehrávačem

*1 V závislosti na velikosti obrazovky. U 40” dvě varianty.

ES500: Velmi dobrý obraz s výrazným kontrastem a inteligentními funkcemi (49, 40, 32 a 24“)

● LED TV s rozlišením Full-HD*1 a 600 Hz (BMR) – kvalitní obrazovka s velmi dobrým překreslením pohybu
● Funkce Swipe & Share – jednoduchý streaming obrazu, filmů a hudby z chytrých telefonů s Androidem a iOS pomocí aplikace Panasonic TV Remote 2
● Adaptivní ztmavování – plynulé tonální přechody kvalitnímu podsvícení a lokální úpravě jasu
● Streaming TV vysílání – postavte TV kamkoli v domácnosti a vychutnejte si streamované pořady ze speciálního serveru
● My Home Screen 2.0 – intuitivní uživatelské rozhraní se snadným ovládáním a skvělým multimediální přehrávačem

*1 V závislosti na velikosti obrazovky. 24” a 32”: HD Ready

ES400: Inteligentní zábava ve Full HD a tradiční design (49, 40 a 32“)

● LED TV s rozlišením Full-HD*1 a 400 Hz (BMR) – kvalitní obrazovka s jasným obrazem velmi dobrým překreslením pohybu
● Funkce Swipe & Share – jednoduchý streaming obrazu, filmů a hudby z chytrých telefonů s Androidem a iOS pomocí aplikace Panasonic TV Remote 2
● Adaptivní ztmavování – plynulé tonální přechody kvalitnímu podsvícení a lokální úpravě jasu
● Streaming TV vysílání – postavte TV kamkoli v domácnosti a vychutnejte si streamované pořady ze speciálního serveru
● My Home Screen 2.0 – intuitivní uživatelské rozhraní se snadným ovládáním a skvělým multimediální přehrávačem

*1 V závislosti na velikosti obrazovky. 32”: HD Ready

2017021601 / 22. 2. 2017 / Mobilní telefony / PANASONIC /
Nový kompaktní stereo systém Technics SC-C70 
Nový kompaktní stereo systém Technics SC-C70
Technics představuje nový stereosystém s vynikajícím zvukem a jedinečným designem
.....
Panasonic představuje špičkové televizory s LED podsvícením a ultravysokým rozlišením 4K pro rok 2017, nejdůležitější funkcí je HDR
Panasonic plní slib a umožňuje proměnit běžnou domácnost v opravdové kino. Postarají se o to nové 4K LED televizory s větší úhlopříčkou a výkonnějšími obrazovými procesory. Můžete se těšit mimo jiné na jedinečné barevné podání, nevídané zobrazení černé a vynikající překreslení rychlého pohybu.
.....
Panasonic představuje špičkové televizory s LED podsvícením a ultravysokým rozlišením 4K pro rok 2017, nejdůležitější funkcí je HDR
Impozantní OLED televize Panasonic EZ1000 a EZ950 s technologií 4K Pro HDR představují etalon kvality pro rok 2017
Impozantní OLED televize Panasonic EZ1000 a EZ950 s technologií 4K Pro HDR představují etalon kvality pro rok 2017
Společnost Panasonic představuje nové přírůstky do řady televizí s OLED displeji, ultravysokým rozlišením a technologií 4K Pro HDR. Po modelu EZ1000 s úhlopříčkou 65 palců, který v lednu přitahoval pozornost tisíců návštěvníků na veletrhu CES v Las Vegas, se nyní představuje nová verze téhož modelu s úhlopříčkou 77 palců a k tomu druhý typ pro letošní sezónu EZ950, ve velikostech 65 a 55 palců.
.....
Skvělý kontrast, živé barvy a plynulé překreslení pohybu, to jsou nové Ultra HD blu-ray přehrávače Panasonic
Společnost Panasonic představila tři nové Ultra HD blu-ray přehrávače DMP-UB400, UB310 a UB300. Označení Ultra HD znamená nejen podporu ultravysokého rozlišení 4K, ale také kompatibilitu se standardy BT.2020. Výsledkem je výrazně širší paleta barev, jasnější obraz a také zaručená budoucí podpora nových formátů, třeba rozlišení 8K.
.....
Skvělý kontrast, živé barvy a plynulé překreslení pohybu, to jsou nové Ultra HD blu-ray přehrávače Panasonic
Technics představuje nový gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200GR: špičková technologie a skvělý analogový zvuk
Technics představuje nový gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200GR: špičková technologie a skvělý analogový zvuk
Společnost Technics představila nový gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200GR pro náročné audiofily. Jedná se o standardní model s technikou převzatou z typu SL-1200G, který byl koncipovaný jako etalon kvality mezi nastupující generací gramofonů.
.....
LUMIX GH5 – první systémový kompakt na světě s nahráváním videozáznamů v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p¹ a 4K/30p ve standardu 4:2:2 10-bit²
Nový fotoaparát nabízí špičkové funkce a vynikající výkon jak pokročilým fotografům, tak i profesionálním autorům videozáznamů. K jeho největším přednostem patří možnost natáčení v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p a focení s funkcí 6K PHOTO.
.....
LUMIX GH5 – první systémový kompakt na světě s nahráváním videozáznamů v rozlišení 4K frekvencí 60p/50p¹ a 4K/30p ve standardu 4:2:2 10-bit²
Panasonic představuje LUMIX GX800 - ulrakompaktní systémový 4K fotoaparát pro náročné i domácí použití
Panasonic představuje LUMIX GX800 - ulrakompaktní systémový 4K fotoaparát pro náročné i domácí použití
Společnost Panasonic představila ultrakompaktní nový systémový kompakt LUMIX GX800, který ocení především milovníci vysoké kvality v kapesním balení pro street, outdoor a hobby fotografii. Kromě toho se ovšem velmi osvědčí při fotografování tolik populárních autoportrétních momentek neboli selfies.
.....
Panasonic představuje LUMIX FZ82 - skvělý univerzální superzoom fotoaparát pro milovníky exteriérů
Společnost Panasonic představila model LUMIX FZ82. Nový přírůstek do oblíbené řady FZ s ultrazoomovým objektivem a propracovaným ovládáním, díky němuž lze při fotografování i natáčení videozáznamů nastavovat většinu parametrů ručně. Základem výbavy nového fotoaparátu je dokonale univerzální objektiv LUMIX DC VARIO s 60x optickým zoomem
.....
Panasonic představuje LUMIX FZ82 - skvělý univerzální superzoom fotoaparát pro milovníky exteriérů
Technics představuje Grand Class SB-G90 – podlahový reprosystém s výtečným zvukem, který vyplní i velký prostor 
Technics představuje Grand Class SB-G90 – podlahový reprosystém s výtečným zvukem, který vyplní i velký prostor
Společnost Technics představila nový reprosystém Grand Class SB-G90. Vznikl na konceptu, kterému se ve firemní terminologii říká „bod-zvuk-zdroj“, a jeho hlavní předností je vynikající reprodukce hutného a plného zvuku s dokonalou čistotou a přesností od hlubokých basů až po prakticky neslyšitelné výšky.
.....
Grand Class SU-G700: špičkový integrovaný zesilovač pro jedinečný zážitek z poslechu hudby
Společnost Technics představila nový integrovaný stereo zesilovač Grand Class SU-G700 nabitý moderními technologiemi, referenční etalon kvality pro mimořádně kvalitní audiofilský zvuk. Do pokročilé výbavy patří např. systémy JENO (Jitter Elimination and Noise-shaping Optimisation, technologie pro eliminaci jitteru neboli drobných časových nepřesností při digitálním převodu hudby, které se projevují šumem a zhoršenou kvalitou) nebo LAPC (Load Adaptive Phase Calibration, adaptivní fázová kalibrace).
.....
Grand Class SU-G700: špičkový integrovaný zesilovač pro jedinečný zážitek z poslechu hudby
Panasonic představuje výkonný audiosystém SC-UX100/102 s kvalitním zvukem v kompaktním provedení
Panasonic představuje výkonný audiosystém SC-UX100/102 s kvalitním zvukem v kompaktním provedení
Společnost Panasonic představuje nový audiosystém SC-UX100/102, dostatečně výkonný na to, aby zaplnil čistým a přitom průrazným zvukem i větší místnost. Aplikace MAX Juke a DJ Jukebox navíc jistě potěší majitele telefonů s Androidem. Nejenže se díky ní dá celý systém snadno ovládat, ale pokud se na večírku či jiné akci sejde více lidí s touto aplikací, mohou přehrávač využívat jako jukebox.
.....
Sytá černá a jasné barvy tak, jak si je představovali samotní filmaři, to je nový blu-ray přehrávač Panasonic s rozlišení Ultra HD
Panasonic DMP-UB700: špičkový Ultra HD blu-ray přehrávač pro filmy ve 4K
.....
Sytá černá a jasné barvy tak, jak si je představovali samotní filmaři, to je nový blu-ray přehrávač Panasonic s rozlišení Ultra HD
Technics představuje gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200G v sériové verzi bez omezení
Technics představuje gramofon s přímým náhonem Grand Class SL-1200G v sériové verzi bez omezení
Technics představil gramofon Grand Class SL-1200G s přímým náhonem. V mnoha funkcích a vlastnostech se shoduje s nedávným modelem Grand Class SL-1200GAE, který se prodával v limitované sérii k 50. výročí založení značky a nyní je již vyprodaný. Nový gramofon ovšem bude k dispozici bez omezení. Je určen pro nadšené audiofily, kteří nedají dopustit na jedinečnou zvukovou kvalitu analogových nahrávek na vinylových deskách.
.....
Panasonic představuje profesionální kameru se záznamem do 4K frekvencí 60p/50p a s širokoúhlým objektivem 24 mm a 20násobným optickým zoomem
.....
Panasonic představuje profesionální kameru se záznamem do 4K frekvencí 60p/50p a s širokoúhlým objektivem 24 mm a 20násobným optickým zoomem
Úspěchy značky Panasonic na cenách EISA 2016: nejlepší televize pro domácí kino, novinky v oblasti digitální fotografie a blu-ray přehrávač s podporou 4K 
Úspěchy značky Panasonic na cenách EISA 2016: nejlepší televize pro domácí kino, novinky v oblasti digitální fotografie a blu-ray přehrávač s podporou 4K
Společnost Panasonic dnes oznámila, že získala čtyři prestižní ceny Evropského sdružení pro obraz a zvuk - EISA.
.....
Panasonic představuje nové originální modely sluchátek různého typu – jak „pecky“ do uší, tak i uzavřená sluchátka typu over-ear (s držákem za ucho)
Nová sluchátka disponují špičkovou moderní zvukovou technologií i mnoha dalšími šikovnými vylepšeními
.....
Panasonic představuje nové originální modely sluchátek různého typu – jak „pecky“ do uší, tak i uzavřená sluchátka typu over-ear (s držákem za ucho)
Nový LUMIX DMC-TZ100 – Špičková obrazová kvalita a velký zoom do každé cestovatelské kapsy
Nový LUMIX DMC-TZ100 – Špičková obrazová kvalita a velký zoom do každé cestovatelské kapsy
Nejnovější kompaktní ultrazoom značky Panasonic má velký 1“ snímač 10x optický zoom a disponuje technologií 4K pro foto i video
.....
Panasonic představuje jako první na světě*¹ převratnou technologii fotografického snímače CMOS na organické bázi
Nová technologie výrazně zvyšuje možnosti dynamického rozsahu digitálních fotoaparátů a kamer, což se projeví mimo jiné nevídaným výkonem nových přístrojů ve slabém světle
.....
Panasonic představuje jako první na světě*¹ převratnou technologii fotografického snímače CMOS na organické bázi
Firma týdne

MASTERS Sp. z o.o.
Produktové video
LG HOM-BOT Turbo+ s přední kamerou, robotický vysavač, ...
Adresář


MASTERS Sp. z o.o.


ABB


Lenovo


Siemens


AVNET


AUDIODIGITAL.CZ


MICROS


FUJITSU


DATART


ALZA


IMEC


STMicroelectronics


Kyocera Corporation


LG Electronics, Inc.


NETGEAR


ASUS


CANON


SAMSUNG


SONY


PANASONIC


NIKON


Toshiba Corporation


EPSON


České Radiokomunikace a.s.


ELECTROLUX


PHILIPS


MARITEX


Phoenix Contact


Alliance Memory


IQRF Alliance
Interesting video
The ISS Design Challenge ...
Kalendář
Mobile World Congress 2018, Barcelona, 26.2.-1.3.2018
electronica China, March 14 – 16, 2018, Shanghai
Interesting video
Mouser Electronics Warehouse Tour with Grant Imahara
Zajímavé videa
Už žádné bariéry s asistenčními roboty Panasonic
naše portály dle jazyka:

česko/slovenská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ

anglická jazyková verze:
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.COMPONENTS.ONLINE

polská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL

ruská jazyková verze:
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU
naše portály dle zaměření:

ELEKTRONIKA.ONLINE :
WWW.ELECTRONICA.ONLINE
WWW.ELEKTRONIKA.CZ
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/pl
WWW.ELEKTRONIKA.ONLINE/ru

ELEKTRONIK-INFO:
WWW.ELECTRONIC-INFO.EU
WWW.ELEKTRONIK-INFO.CZ
WWW.ELEKTRONIK-INFO.PL
WWW.ELEKTRONIK-INFO.RU

COMPONENTS:
WWW.COMPONENTS.ONLINE
  kontakt:

MALUTKI media s.r.o.
Těrlická 475/22
735 35 Horní Suchá
tel. 00420-603531605
e-mail: info@malutki-media.comAll trademarks are the property of their respective owners.
ISSN 1801-3813